TERUG NAAR OVERZICHT

Mark  Sloof van Toor
© Joram Blomkwist

Mark Sloof van Toor


Mark studeerde af als Theatraal Performer aan de Toneelacademie Maastricht. Met de zelfgeschreven solovoorstelling OPSMUK stal hij in 2006 de harten van het Paradepubliek. In 2007 schittert hij in PEANUTS van De Theatercompagnie. Voor NNT speelde hij in CHATROOM (2007) en in datzelfde jaar speelde hij in BLUT en BEKENDE GEZICHTEN, GEMENGDE GEVOELENS. In 2007 was Mark op verschillende festivals, waaronder De Parade, te zien met CELEBRITY INSIDE.

Mark maakte in 2007 zijn tv-debuut als Falco in de televisieserie VOETBALVROUWEN. Hierna heeft hij een gastrol vertokt in HET SCHNITZELPARADIJS. Mark was te zien in Villa Achterwerk DE POPGROEP (2009, 2010 VPRO). Het afgelopen jaar had Mark een van de hoofdrollen in de RTL 4 serie RAVELEIJN.

 

Op het Rotterdams Film Festival 2009 ging de film TAXANDRIA in première, in deze film vertolkt Mark de rol van Wes en hij schreef voor deze film het scenario.

Op dit moment schrijft Mark aan een script.



 

Audiofragmenten

FEATURES ACTEURS ACTRICES SCENARISTEN REGISSEURS PRESENTATOREN COMPONISTEN CONTACT