TERUG NAAR OVERZICHT

Steyn de Leeuwe
© Mark Nettenbreijers

Steyn de Leeuwe


Steyn heeft de opleiding Toneelschool en Kleinkunstacademie aan de Amsterdamse Hogeschool voor de kunsten in 2008 afgerond.

Tijdens zijn studie, speelde Steyn onder andere in NACHT IN DE BARENTSZZEE van Merlijn Twaalfhoven en Toneelgroep Amsterdam. Meer recentelijk speelde hij in GOUDEN BOEKJES van Bos Theaterproducties onder regie van Leopold Witte.

In december 2008 was Steyn te zien in de voorstelling GEBROEDERS LEEUWENHART van M-Lab.

In het daaropvolgende jaar was Steyn te zien in de voorstelling IK WIL ALLES en vertolkte hij de rol van Kees in de voorstelling KEES DE JONGEN. Deze zomer staat Steyn op de Parade met de muziekvoorstelling NACHTWAKERS. Eind 2010 tourt hij met Het Toneel Speelt door het land met de voorstelling DE WIJZE KATER (regie Jaap Spijkers).

Op televisie was Steyn onder andere te zien in het KLOKHUIS en in de BNN programma's TEQUILA, TRY BEFORE YOU DIE, BADGASTEN en VOC.

FEATURES ACTEURS ACTRICES SCENARISTEN REGISSEURS PRESENTATOREN COMPONISTEN CONTACT